Nowy BANRISK on-line 2017!
2017-09-29

Już po raz szósty zapraszamy do udziału w Konkursie BANRISK – Liga Akademicka, unikalnej na rynku symulacji z zakresu zarządzania bankiem. W tej edycji po raz pierwszy wykorzystamy zupełnie nową grę, przygotowaną z partnerem zagranicznym ITCB Hungary.

Program adresujemy do przyszłych bankowców i finansistów – obecnych studentów kierunków o profilu bankowo-finansowym lub zbliżonym, legitymujących się dobrymi wynikami w nauce (wymagana średnia ocen za rok akademicki 2016/2017 to minimum 3,80 w skali 2-5, liczona jako średnia ocen wszystkich członków zespołu) oraz aktywnością w uczelnianych kołach naukowych, organizacjach studenckich. Zapraszamy do udziału 5-osobowe zespoły złożone ze  studentów od III roku studiów wzwyż (dopuszcza się udział w zespole max 2 studentów II roku). W rywalizacji weźmie udział ok. 16 Zespołów. W Konkursie mogą wziąć udział osoby, które brały udział w poprzedniech edycjach. Każdy zespół zarządza odrębnym, wirtualnym bankiem, zgodnie z przyjętą strategią i misją. W ramach ośmiu decyzji stawia czoła zmieniającemu się (wspólnemu dla wszystkich banków) środowisku makroekonomicznemu.

Kompletujcie zespoły - już niebawem będzie gotowa nowa strona i wszystkie ważne informacje dotyczące rekrutacji!!!