Giełda i Finanse

Kredyty bez zdolności kredytowej nie muszą być drogie

Kredyty bez zdolności kredytowej nie muszą być drogie

Wiele osób szukających produktów kredytowych i pożyczkowych nawet nie wchodzi do banków, są bowiem przekonani, że z ich zdolnością kredytową żaden bank nie udzieli kredytu. Owszem, są i takie sytuacje. Jeśli ktoś nie ma zdolności kredytowej, może mieć bardzo duży problem z uzyskaniem kredytu w banku, a nawet z wzięciem sprzętu na raty. Większość osób jednak jakąś zdolność kredytową posiada, choćby minimalną. Posiadanie minimalnej zdolności kredytowej nie oznacza jednak, że w tej sytuacji można liczyć tylko na bardzo drogie pożyczki pozabankowe. Takie pożyczki w parabankach otrzymają nawet ci, którzy są już bardzo zadłużeni, koszt pożyczek z parabanków jednak jest bardzo duży i nie zawsze warto się na nie decydować.

Specjaliści pomogą w uzyskaniu kredytu

Szukając kredytu i mając świadomość bardzo małej zdolności kredytowej, nie warto szukać na oślep, łatwo bowiem można zniechęcić się odmowami. Ciekawą opcją jest odwiedzenie strony internetowej https://splatapozyczek.pl/ i wysłanie zapytania o kredyt lub po prostu poproszenie o kontakt z doradcą. Taki wniosek kredytowy wysyła się bardzo łatwo, samo poruszanie się po stronie https://splatapozyczek.pl/ jest szybkie i intuicyjne. Osoby bez zdolności kredytowej lub z bardzo małą zdolnością także mogą tam otrzymać kredyt i to na korzystnych warunkach. Z całą pewnością będzie tańszy niż pożyczki z firm parabankowych. Opcji kredytów jest oczywiście wiele. Można tu wymienić kredyty na konkretny cel, kredyty gotówkowe czy konsolidacyjne. Oczywiście przyszły kredytobiorca może wybrać taki, którym jest zainteresowany, jednak warto też posłuchać doradcy. Na podstawie informacji uzyskanych od przyszłego kredytobiorcy dopasowuje on najodpowiedniejszą ofertę. Niekiedy może być ona inna niż oczekiwania kredytobiorcy, bez wątpienia jednak będzie korzystna. Warto więc takiego doradcy posłuchać ma on bowiem dużo większe doświadczenie w branży i potrafi dopasować ofertę kredytową, której warunki będą po prostu dobre.

Brak zdolności kredytowej? Zdolność kredytową można poprawić

Oczywiście zdolność kredytowa ma duże znaczenie. Może mieć wpływ między innymi na warunki kredytu lub jego wysokość. Osoby z niską zdolnością kredytową bowiem raczej nie mają szans na kredyt dużej wysokości. Warto jednak mieć świadomość, że zdolność kredytową można poprawić. Wysyłając zapytanie o kredyt lub prośbę o kontakt z doradcą, warto także o tym wspomnieć. Doradcy kredytowi doskonale wiedzą jak można poprawić zdolność kredytową. Po przeanalizowaniu sytuacji klienta z pewnością podpowiedzą najodpowiedniejsze w tej sytuacji rozwiązania. Warto wziąć je pod uwagę nie tylko przy braniu kredytu. Poprawienie zdolności kredytowej jest też działaniem ukierunkowanym na przyszłość. Nigdy bowiem nie wiadomo czy za rok, dwa czy pięć lat nie będzie konieczności wzięcia większego kredytu. Z poprawioną zdolnością kredytową otrzymanie takiego kredytu będzie dużo prostsze, jego warunki zaś o wiele korzystniejsze, osoba z wysoką zdolnością kredytową jest bowiem dużo lepiej oceniana przez kredytodawców.

Materiał partnera

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.