Praca i Biznes

Najlepsza sala konferencyjna w Warszawie do Twojej dyspozycji.

Najlepsza sala konferencyjna w Warszawie do Twojej dyspozycji.

Organizacja konferencji to długotrwały proces. Ważne jest nie tylko jej merytoryczne przygotowanie. Liczy się także odpowiedni wybór miejsca, w którym się odbędzie. Uczestnicy wydarzenia oceniać będą każdy aspekt eventu — od dogodności lokalizacji aż do wygody podczas kilkugodzinnych obrad. Nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone przestrzenie konferencyjne czekają na Państwa w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre.

Profesjonalna sala konferencyjna w Warszawie do Państwa usług

Obecnie sale służące do spotkań biznesowych muszą być wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt — rzutniki czy system nagłośnienia — wysokiej jakości. Jedynie takie urządzenia będą w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości. Każda sala konferencyjna w Warszawie mieszcząca się w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre została odpowiednio przygotowana i zaopatrzona. W ten sposób nie muszą się Państwo martwić o kwestie techniczne oraz przywożenie własnego sprzętu na wydarzenie.

Wszystkie sale w naszym centrum są klimatyzowane, by zapewnić Państwu i Państwa gościom jak największy komfort podczas obrad. Zadbaliśmy również o odpowiednie oświetlenie przestrzeni mające duży wpływ na samopoczucie osób w niej przebywających. Dysponujemy wygodnymi stołami oraz krzesłami. Na potrzeby naszych Klientów możemy je ustawić w kilku konfiguracjach. Polecamy ustawienia:

  • klasowe,
  • teatralne,
  • w kształt podkowy,
  • boardroom,
  • kabaretowe,
  • bankietowe.

W salach znajdują się też takie elementy jak gotowe do użytku flipcharty, ekrany, mikrofony oraz odtwarzacze DVD. Pomieszczenia są zaciemniane, aby w czasie wyświetlania filmu lub prezentacji, światło dzienne nie zakłócało odbioru.

Na jakie udogodnienia mogą liczyć goście?

Wszystkim naszym Gościom – organizatorów czy uczestników konferencji – udostępniamy bezpłatną sieć WiFi. Przyjeżdżający samochodem mogą zostawić swój pojazd na jednym z 450 zewnętrznych miejsc parkingowych. Mamy także parking podziemny dla 150 samochodów. W czasie przerwy lub po zakończonych obradach zapraszamy na spacer po pięknym ogrodzie hotelowym albo relaks w centrum Spa, Wellness & Fitness.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej restauracji, w której można wypróbować wyśmienitych dań. Państwa uwadze polecamy dodatkowo przestrzeń Zazen Club & Lounge. W niej urządzamy wyborne przyjęcia nawet dla 400 gości.

Co nas wyróżnia?

Elegancka sala konferencyjna w Warszawie w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre stanowi idealne miejsce do urządzenia zarówno kameralnego spotkania biznesowego, jak i dużej imprezy targowej o międzynarodowym charakterze. Jest to wyjątkowa przestrzeń w skali Polski i Europy. Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 5000 m2 powierzchni eventowej. Nasz zespół profesjonalistów służy doradztwem podczas przygotowywania wydarzenia. O odpowiednią obsługę konferencji zadba wykwalifikowana kadra.

 

Udostępnij